Věnujte jako dárek své přítelkyni fotoobraz


Pozvat dívku na rande je snadné. Pokud neodmítne, můžete jít spolu na Petřín, splouvat ve dvou sázavské peřeje, vyšplhat se společně na Sněžku anebo si jít zaplavat na Slavii do Vršovic do venkovního bazénu. Podnětů k zábavné činnosti, která bývá lepší, než nudné rande s posezením v restauraci, kde se jen klábosí o ničem, je celá řada. Zaujmout partnerku něčím originálním opravdu není těžké. My bychom vám k tomuto krátkému výčtu mohli ještě něco nabídnout, co možná neznáte, anebo znáte, ale nenapadlo by vás, že by zrovna toto mohlo nějakým vhodným způsobem přispět k dívčině radosti.

dívčí obličej

Fotoobraz

Existuje možnost nechat si vytisknout fotoobraz z vlastních fotek https://www.printscreen.cz/. Může se jednat o jednotlivý snímek, anebo koláž z více fotografií, záleží na tom, jak si je upravíte. Rozměry obrazů mohou dosahovat i životní velikosti a nahradit tím klasickou fototapetu – na technologii zpracování fotografií je ovšem podstatné to, že jde o snímky dodané vámi, a že nekupujete nějaké záběry stažené z Internetu, co vám nic neříkají. Vlastní fotka je zkrátka vlastní fotka a tím také míříme k tématu, o kterém se tu rozepisujeme – zaujmou pozornost a vytvořit dokonalé rande.

moře v Chorvatsku

A teď si představte, že pozvete dívku na rande, s níž se znáte třeba jen z nějakého kurzu, z pracovní porady, z výletu autobusem nebo z dovolenkového pobytu. Možná jste spolu byli na dovolené u moře a vídali jste se tam na pláži a v hotelové restauraci. Jestliže máte s sebou kvalitní fotoaparát a baví vás focení přírody, můžete vytvořit jako námět na fotoobraz například koláž snímků z dovolenkové destinace, z tamní krásné přírody, a vsadit do ní i záběry dotyčné dívky. Stačí jen několik fotek jejího obličeje, nemusí jít o žádné sexy snímky v plavkách, jde o to, abyste vytvořili něco poutavého, co může mít na stěně jako vzpomínku na společně strávené chvíle na Jadranu nebo při pobřeží Costa Brava v Lloret de Mar. Taková pozornost obvykle potěší a může být dalším podnětem k prohloubení vzájemných sympatií, co vás možná později dovedou až ke svatebnímu oltáři.