Pro svatby i oslavy


Budete připravovat oslavu, na kterou chcete vzpomínat ještě za několik let? Je to možné, stačí k tomu připravit skvělý program, vyzdobit místo kde se akce bude konat, a hlavně zajistit dostatek skvělého jídla a pití. Právě to může být kupodivu největší problém, protože i když se to nezdá, připravit výzdobu, posezení a dekorace nějaký čas zabere. Pokud se chystáte ještě na nákupy alkoholu a nealko pití, na přípravu jídel vám nemusí zbýt dostatek času.

výběr kanapek

Jak to vyřešit?
Pokud má být akce překvapením, určitě je dobré si nechat připravit pohoštění. Doba kdy vrcholem gastronomie byly mini řízečky už je dávno pryč. Jestli chcete držet krok s dobou, měli byste si pro své hosty připravit víc než jen obložené mísy a chlebíčky. Velice populární je nechat si udala catering od specializované firmy. Když už pořádáte večírek jednou za čas, ať to stojí za to, ne? Proto, pokud nemáte dost času ani fantazie k přípravě pokrmů, vložte tento důležitý úkol do našich rukou. Postaráme se vám o kompletní jídlo po celou dvou trvání akce. Děláme pohoštění nejen na soukromé akce, ale i na firemní večírky, přednášky a podobně.

mini kanapky

Jak můžete vidět na našich fotografiích, úroveň naší gastronomie je opravdu velmi vysoká. Naši klienti si pochutnali na obložených mísíc v moderním pojetí, zařizujeme teplé i studené bufety, jsme schopni zařídit čokoládové fondue, sushi a velice oblíbený je také kanapky catering. Kanálky jsou v podstatě mini chlebíčky, na kterých ale nenajdete obyčejný salám a vlašský salát. Jen si je prohlédněte. Že byste se hned zakousli? Můžete, když si je u nás objednáte.

Zařídíme veškerý servis od A do Z. Připravujeme celá menu a jsme schopni pro vás zařídit takové pohoštění, na které budete všichni dlouho vzpomínat. Váš letošní Silvestr může být díky prvotřídnímu jídlu ten nejlepší, jaký jste zažili.