Netradiční příchutě


Jste fanouškem a milovníkem elektronických cigaret? To všechno je možné, ale možná, že jste se ještě nesetkali s netradičními příchutěmi a náplněmi do elektronických cigaret, které právě Náplně do cigaret EXPRAN TAKE IT nabízí. Jsou to náplně do elektronických cigaret, které jsou s netradičními příchutěmi. Takovým příkladem může být například máta, vanilka, skořice, kiwi, meloun a další. Je jich nespočet, stačí si jen vybrat, která vám bude vyhovovat. Dobrou zprávou je, že aktuálně nabízíme i vzorky každé příchutě k vyzkoušení, takže můžete defacto jen zkusit, jestli vám opravdu vyhovuje. A pokud ano, není co řešit. Za sebe bych asi nejvíce doporučila buď vanilku, nebo kiwi.

s

Kiwi mě tak učarovalo, že už jinou příchuť ani nechci. Vtip je v tom, že sestřenice mě viděla kouřit před několika dny elektronickou cigaretu. Byla udivená, protože jsem kuřačka nebyla. Zeptala se mě, proč kouřím. A já jsem jí na to odpověděla, že mě elektronické cigarety doporučila kamarádka a prostě mi to zachutnalo. A co se nestalo? Sestřenice začala elektronické cigarety kouřit taky. Vůbec jsem to nečekala, protože ona byla nekuřačka a zásadně nechtěla kouřit.

s

Ale potom když jsem jí viděla tam nadšenou a že si to vyloženě užívala, byla jsem ráda, že jsem jí doporučila něco, co se jí líbilo. A protože se blížily zrovna její narozeniny, tak jsem měla hned snadno dárek vymyšlený a už jsem věděla, co jí daruji. Samozřejmě měla obrovskou radost. Obdarovala jsem jí jejími nejoblíbenějšími příchutěmi Kiwi a Jahoda, a lesní ovoce a broskev. Byla šťastná a já jsem byla ráda, že jsem jí dala dárek, který bude mít využití a na který se nebude “chytat prach”. No, a tak se můžete inspirovat. Pokud chcete někoho originálně obdarovat, kupte mu náplně do elektronických cigaret. Pro mnohé to bude výzva. Pojďte do toho a uvidíte.