Léto je tady


Léto, sluníčko, sluneční paprsky, plastové bazény https://www.bazenygluc.cz/ a všechno, co k tomu patří. Už se taky těšíte, až konečně bude to horko, které snad skoro každý miluje a vy se půjdete zchladit do bazénu, abyste se nezpotili? Řekla bych, že jsem největší milovník léta. Už odpočítávám dny, kdy bude horko a nebude každý den tak pršet a nebude tak depresivní počasí. Já jsem milovník jara, léta, podzimu, ale v zimě už se necítím vůbec dobře. A pocit, že defacto za pár dnů už bude léto a bude mi dobře, mi hodně pomáhá. Jako malá jsem taky nesnášela zimu úplně doslova a asi mi to zůstalo. V létě jsem se naopak čvachtala ve vodě v plastovém bazénu a užívala si horka.

pol

Však které dítě nemá rádo vodu? Takových znám jenom málo. Každopádně není to jenom o vodě a koupání. Začínají taky pomalu růst kytičky a je nádherně cítit jejich krásná vůně všude kolem. A já to prostě zbožňuju. Zbožňuju procházky v přírodě, sluneční paprsky a celkově léto je moje záchrana. Nejraději bych se odstěhovala do nějakých teplých krajin a věřím tomu, že tam bych se fakt cítila jako ryba ve vodě a kdybych byla pořád jenom na sluníčku, vím, že by mě to stoprocentně dobíjelo obrovskou pozitivní energií.

pool

Někdo je takový a někdo makový. Znám i lidi, co mají rádi zimu, ale já mezi ně rozhodně nepatřím. Úplnou výjimkou jsou Vánoce. Tenhle svátek zbožňuji, všude světýlka, vánoční koledy hrají v plném proudu, dětem září oči a dospělí jsou šťastní. Prostě nádhera, co více si přát? Tak na chvíli zavřete oči a představte si, že jdete po nádherné louce plné rozkvetlých květin, které nádherně voní a na vás dopadají sluneční paprsky a vy se v tu chvíli cítíte opravdu úžasně.. slyšíte zvuky zpívajících ptáků, hučet řeku a přesně takhle se já cítím, když je léto. Blaženě, nádherně a příjemně, a tak to má být. Škoda že léto je jenom pár měsíců.