Radost z oblékání


Pokud bydlíte v bytové jednotce a ne ve velkém domě, jistě řešíte efektivní vyřešení úložného prostoru, tím pádem kupujete postele s úložným prostorem nebo si necháváte přivrtat poličky až ke stropu, abyste tam mohli odkládat například sezónní věci. Co když vám ale nevyhovuje standardní typový nábytek a potřebovali byste spíše udělat nebo vyrobit něco na míru, co by splnilo tento účel a zároveň tak i vhodně doplnilo váš interiér a stalo se to i designovým výdobytkem řekněme? Pořiďte si originální vestavěné skříně s vámi vybraným grafickým potiskem a dotvořte tak interiérový celek, kde se vám bude skvěle bydlet.

skrin

Možná to znáte z amerických filmů nebo seriálů, Američané hodně dbají na to mít šatny a mít v nich všechno přehledně uložené a nemusí se jednat jenom o šatny na oblečení, ale třeba i o spižírny, ale to by bylo téma na jiný článek. Také vás vždycky lákalo mít krásně a přehledně uložené oblečení, na které krásně vidíte, tím pádem ráno při oblékání do zaměstnání ihned víte, co si oblečete a nemusíte bloudit někde hluboko ve skříni. Vestavěná skříň na míru se snadno udržuje, nepořádek není vůbec na první pohled vidět a třeba se tam bude dát schovat nejenom oblečení, ale třeba také žehlící prkno nebo vysavač, protože ve standardních bytech to totiž jinak nejde, každá věc si musí najít svoje místečko.

satna

Chcete si grafiku na vaší skříň vybrat sami? Není vůbec žádný problém, ve firmě STEN spol. s r. o. vám udělají 3D návrh a vy tak budete vědět, jak to bude vypadat. Zároveň budete vědět dopředu i cenový návrh, nebo se na jejich práce můžete přijít podívat rovnou do jejich pražského studia. Nábytek na míru je skvělá volba, pokud řešíte nedostatek prostoru, navíc se vám tato investice do budoucna vyplatí, jelikož je sestaven z kvalitních materiálů a vydrží dlouhá léta. Udělejte první krok k vašemu vysněnému bydlení.