Kvalitní letní sprcha.


Už jste přemýšleli jak si na zahradě udělat venkovní sprchu? Je to skvělá příležitost, jak se v letních teplých dnech schladit anebo umýt potřebné náčiní. Nemluvíme teď o zahradní hadici, která vám má pomoci při zalévání květin a záhonků. Zahradní hadice je dobrou věcí, ale většinou se s ní nechcete osprchovat po práci na zahradě. Může vám sloužit k zalévání, umývání potřebných věcí a k získání vody, aniž byste museli vejít do domu. Většinou si většina rodin nechá vyvést vodu i ven, aby tak mohl na ní napojit hadici nebo měl okamžitý zdroj pitné vody i na zahradě. Většinou to poznáte jen jako kohoutek na domě nebo je voda i s kohoutem ukryta někde pod poklopem, aby byla schovaná a neničila pěkný vzhled domu.

solární sprchy

Ovšem my si dnes povíme o venkovní sprše. Ano i tato sprcha bude muset být nějak napojena na zdroj vody. Ovšem bude vám stačit jen voda studená. Říkáte, že se sprchovat určitě studenou vodou nebudete? To je jasné nikdo si nechce přivodit infarkt. Řekneme vám jak jednoduše zajistit teplou vodu i když nebude teplá voda napojena. Je to velmi jednoduché stačí si pořídit solární sprchu. Teplou vodu vám tak vykouzlí sluníčko a vy se můžete pěkně osprchovat. Taková venkovní sprcha je v letních dnech skvělá. Ten pocit při umývání venku, a když vás sem tam ofoukne teplý letní vzduch. Ten pocit se nedá ani popsat.

solární sprchy

Toto provedení jde i bez složitého kopání vody a přivedení na dané místo. Stačí, když si uděláte venkovní sprchu se zásobníkem na vodu. Stačí nějaký pěkný velký barel, který umístíte nad sprchu a už nepotřebujete ani složité natahování. Stačí jen zásobník jednou za čas napustit. Podle toho jak velký zvolíte, na tak dlouho vám voda vydrží. Pak už jen stačí koupit solární sprchu a přidělat jí na kohout k zásobníku. Je to někdy i jednodušší verze, než složitě natahovat a kopat si v zahradě. Užívejte si venkovní sprchy a letních dnů, než se počasí zhorší a už budete odkázáni jen na sprchu vnitřní.