Krásný úsměv


Je to už opravdu hodně dlouho, kdy mě začal bolet zub. Myslím si, že to byla stolička anebo moudrák. Toho jsem se vždycky nejvíce obávala, aby mi vůbec nenarostly moudráky, protože mám extrémní hrůzu ze zubařů. Sice se přiznám, že jsem ještě nic hrozného u zubaře nezažila. Zatím mi nikdo nic nevrtal, ani netrhal, ale řeknu vám, že mám takové samé zkušenosti s tím, že ostatní lidé mi říkají, že u zubařů vždycky trpí. Takže je logické, že se zubařů budu bát. Sice na kontroly chodím opravdu pravidelně, ale vždycky se strachem a vždycky mi je také špatně od žaludku. Někdy se mi točí hlava a také se někdy potím. Je to opravdová panika.

Pečujte o svůj chrup.

Proto jsem ráda, že na jednu stranu ale existují zubní kliniky v Praze Clinicplus, které se chovají opravdu slušně a přívětivě a je tam samý tým profesionálů. Opravdu bych nechtěla jít k nějakému stomatologovi, který je hrubý a který mě jenom tak ledabyle posadí na křeslo a řekne, ať otevřu pusu a udělá si své věci a je hotovo. Já totiž také potřebuji slyšet nějaké informace o stavu mého chrupu a také dásní. Byly mi odhalené krčky. Samozřejmě, že se tohle léčí a jsem ráda, že mi to právě na zubní klinice v Praze všechno zjistili. Léčba trvala sice dva roky, ale už mám všechno v pořádku. Nevadí mi, že léčba trvá tak dlouho, ale jde mi hlavně o to, aby výsledek stál za to, aby výsledek byl vidět.

Práce u zubaře.

Jsem ráda, že právě na zubní klinice v Praze jsou samí profesionálové, kteří ví, co mají dělat. Možná také už mi přestane můj strach ze zubařů. Proto jsem si řekla, že nejlepší by bylo, kdyby třeba všichni lidé také získali více informací o zubařích anebo také, aby se dozvěděli více informací o stavu svých zubů a celkově chrupu i dásní, aby věděli, že je vlastně třeba příští návštěvě u zubaře nic nehrozí. Navíc je velice důležité, abyste se pravidelně starali doma o váš chrup, to znamená zubní kartáček, pasta také mezizubní niť.