Dovolená v Čechách


Každý, kdo se chystá na dovolenou, ať už to bude dovolení aktivní nebo odpočinková, každý hledá vhodné zázemí, vybavenost a pohodlí. Zejména pak, když máte děti a chcete s nimi cestovat, rádi spíše volíte apartmány, kde máte takový svůj malý byteček, s koupelnou i kuchyňským koutem a připomíná to víceméně domov. Také hledáte místo, které bude lákavé tím, že bude blízko atraktivních oblastí pro vykonávání turistiky nebo zimních sportů. Pokud máte ještě děti malé a chcete je letošní zimu poprvé učit lyžovat, budete spíše hledat místa, která nebudou přeplněná lidmi a kde bude sjezdovka tak akorát, aby se děti hned nevylekaly a nebály se. Proto tady pro vás máme jeden tip na místo, které je vhodné pro zimní i letní radovánky.

jesenik

Využijte levné ubytování Jeseníky https://apartmanymax.cz/ubytovani/ – Apartmány Max v samotném podhůří Jeseníků, konkrétně se nacházejí v Horním Václovově, odkud je to nedaleko ke Karlově Studánce, Pradědu a tak dále. Pokud sem pojedete v zimě, přímo v Horním Václavově se nachází modrá sjezdovka Čertův vrch, která je právě vhodná p=ro začínající lyžaře nebo pro budoucí uživatele snowboardových prken. Mají pohodlnou lanovku a je zde i občerstvení a parkování přímo u sjezdovky. I milovníci běžek si zde přijdou na své a mohou vyrazit na tratě.

jeseniky

Apartmány Max nabízejí celkově dva apartmánové byty, každý má svůj vlastní vchod a veškeré zázemí, které si dokážete představit, jako jsou vysoušeče lyžařských bot a tak dále. V létě zde děti mohou využít vybudované dětské hřiště, samozřejmostí je i ohniště, zahradní gril a posezení. Každý apartmán je až pro čtyři osoby, můžete obsadit oba, pokud pojedete třeba ještě s rodinou vašich přátel. Podívejte se na jejich kalendář rezervací a vyřešte svojí dovolenou už dnes, ať už pojedete ještě tuto zimu nebo na jaře či v létě příštího roku.