Dejte si šálek


style=”font-family:Times s New Roman,Times,serif;”>Každý má rád svou kávu jinak. Někdo si neumí představit den bez pořádného obřího hrnku plné americana, někdo zbožňuje turka. Nezáleží na tom, jak máte svou kávu rádi. Záleží jen na tom, abyste si na ní všichni vždycky pochutnali. Nejlepší je dělat si kávu kvalitní, ale opravdu dobrou kávu si nikdy neuděláte z kávy ze supermarketu. Z toho důvodu je dobré kupovat si kávu ve specializovaných obchodech. Jedním z nich je pražírna. Právě pražírna kávovým zrnům dodává tu chuť, kterou si můžete vychutnat. Každá pražírna má jiný styl pražení, a díky tomu každá káva chutná prostě jinak.

zrnka kávy

Kdo si často doma dělá kávu, ten možná přemýšlí jak využít kávovou sedlinu. Káva není jen skvělá pochutina, která vám spraví náladu, ale je to i vynikající hnojivu. Z kávy si můžete připravit třeba kosmetiku a nebo pomocí ní můžete dokonce barvit papír a látky. Káva má daleko více využití než jste možná věděli.

hrnek kávy

A teď zpět k tomu kde ji kupovat
Jestli si alespoň občas rádi dáte s návštěvou něco lepšího než obyčejnou mletou kávu z obchodu, dopřejte si kávová zrna přímo z pražírny. Kávová zrna si namelte nejlépe doma před přípravou vašeho oblíbeného nápoje, protože jen tak bude káva nádherně vonět. Je nejlepší si jen tak sednou v klidu, a dát si právě připravenou kávu, kterou jste si namleli před pár minutami. Je jedno jestli použijete manuální nebo elektrický mlýnek, ale je potřeba si zrnka namlet na takovou hrubost podle toho, jakou kávu si budete připravovat.

Dobrá káva se dá připravit třeba z našich zrnek. Nabízíme kávu ze světových plantáží, kterou pražíme vždy čerstvou. Najdete u nás velká i menší balení i degustační balíčky, díky kterým zjistíte, která káva vás nejvíc zaujme. Káva je navíc skvělý dárek, takže pokud si ještě nevíte rady co dát někomu blízkému, pokud pije kávu, máte dárek vybraný. Naše káva pěší každého kdo ji pije rád.