Účinky kolagenu


Máte vlasy, které se často mastí? A trápíte se tím? Nemusíte se bát, najdeme spolu řešení. Plno celebrit a influencerů propaguje kolagen, který je velmi účinný. Pokud máte špatné vlasy, vypadají nezdravě a nejste s nimi spokojené, zkuste užívat kolagen. Kolagen vám dodá potřebné vitamíny, které potřebujete. Díky kolagenu budete mít nejen nádherné vlasy, ale budete mít i krásnější nehty, nebudete je mít “papírové”, jak se říká. Kolagen je zázrakem pro mnoho žen.

s

Mnoho žen si kolagen chválí, také se tomu ani nedivím, když je tak zázračný. Propaguje ho například influencerka Dominika Myslivcová, nebo Hana Džurbanová. Vždycky dávají na instagramu slevové kódy, které zajistí lidem lepší cenu. Kolagen může mít různé příchutě. Například malinový kolagen, vanilkový, lesní ovoce, melounový, broskvový a podobně. Zkoušela jsem více druhů kolagenu sama za sebe a za mě zatím vede ten broskvový, který mi opravdu strašně zachutnal. Dokonce jsem se jednu dobu bála, abych se tím kolagenem nepředávkovala, když jsem ho chtěla pít pořád. I přítel ode mě kolagen ochutnal a od té doby ho pije pravidelně taky.

s

Dříve měl problém s trochou vypadávání vlasů a vadilo mu to, po užívání kolagenu se mu ale vlasy změnily a má je nádherné, lesklé, takové, jaké je předtím neměl. On i já jsme z výsledků užívání byli naprosto nadšení. Předtím jsme totiž účinkům kolagenu vůbec nevěřili. Ale když jsme viděli výsledky po týdnu a půl užívání, byli jsme nadšení. Přítel si kolagen objednal taky a užívá ho pravidelně. A jaké z toho plyne poučení? Pokud něčemu nevěříte, neodsuzujte to hned na začátku, protože to může být něco, co vám může pomoct a z čeho budete překvapeni. Je lepší vždycky na začátku většině věcem dát šanci, abyste pak nelitovali, že jste je nevyzkoušeli. Tak zní moje osobní ráda, tak si ji vemte k srdci.