Ruční bazénový vysavač aneb za málo peněz hodně muziky


Mnoho lidí se již naučilo posuzovat užitečnost výrobků poměrem ceny vůči výkonu. Čím nižší pořizovací cena a náklady na údržbu a zároveň čím vyšší výkon, tím lepší hodnocení. A právě takové můžete očekávat u ručního bazénového vysavače.

hladina bazénu

Nástavec za pár stovek – ruční bazénové vysavače jsou v podstatě nástavce na teleskopické tyče. Zaplatíte za ně jen několik stovek korun, což je v porovnání s průměrným měsíčním výdělkem spíše směšné. Jistě, že nemá smysl utrácet peníze na nesmysly, ale v tomto případě to neplatí – ruční vysavač zastane stejnou práci, jako ty ostatní.

Výkon vysavače závisí na vaší výkonnosti – jediné mínus ručního vysavače do bazénu je, že práci musíte odvést vy, stejně jako u ručních nástavců při vysávání koberců. Jestliže jste však poctiví a důslední, a nepřehlédnete žádné místo na bazénovém dně, bude ruční nástavec vhodným pomocníkem.

voda v nádrži

Nemá se na něm co pokazit – koupíte-li si robotický stroj, počítejte s tím, že pravděpodobnost nějaké závady poroste exponenciálně v porovnání s ručním vysavačem. Na něm se skutečně nemá co pokazit, maximálně praskne plastový skelet, ale to byste na něj museli šlápnout, sám o sobě by praskat neměl. Tím pádem vám odpadnou další starosti, kterých už máme v domácnostech až až, třeba v souvislosti s domácími spotřebiči.

Zacvičíte si – mnoho lidí si stěžuje, že nemají dostatek pohybu, protože vykonávají sedavá zaměstnání, anebo za ně manuální práci vykonává stroj. Jenže pak nasednou do auta a vozí si zadek, namísto aby šli kus pěšky nebo jeli na kole. A do bytu v sedmém patře jezdí výtahem, přitom chůze po schodech by jim výrazně prospěla. Něco podobného se týká i údržby zahradního bazénu, nežli robotický vysavač, kdy nemusíte hnout ani prstem, tak raději ruční nástavec a pěkně si zacvičit. Práce s ručním nářadím je vhodná forma tělesného pohybu prakticky pro každého.