Psí parťák pro všechny


Mít vlastního psa je pro všitou lidí naprosto běžná věc. Psi jsou naši přátelé a dokážou nám vykouzlit úsměv na rtech. Jakmile ale pes odejde za duhový most, spousta lidí si projde procesem smutku a chtějí nového psa. Nastává tak otázka, zda si pořídit stejné plemeno a nebo vyzkoušet nějaké jiné. Výběr psa by nikdo neměl uspěchat, protože jde o výběr člena rodiny, který s vámi bude několik následujících let. Důrazně se vyvarujte darování psa dětem za vysvědčení nebo na Vánoce. Takových psů jsou potom plné útulky. Psi tím velice trpí. Jestli chcete psa, musíte vědět kolik času a peněz na něj budete mít. Měli byste si pořídit psa který je vhodný do vaší domácnosti.

pes akita

Pokud bydlíte v garsonce, kupte si spíše malého psa, který nezabere moc místa a nebude vyžadovat příliš prostoru pro sebe. Jestli máte k dispozici velkou zahradu, můžete si dovolit zvažovat i větší plemeno. V každém případě je nejdůležitější kolik času na něj budete mít a jak moc se mu chcete věnovat. Někteří psi vyžadují spoustu času a péče, a pokud to zanedbáte, bude problém na světě.

akita inu

Pokud máte děti, vybírejte o to pečlivěji
Rodiče malých dětí by měli vybírat psa velmi zodpovědně, aby nedošlo k útoku psa na dítě. Nikdy nenechávejte psa a dítě samotné, protože nikdy nevíte co se mezi nimi může odehrát. Jedno z nejlepších plemen, které jsou vhodná k dětem je akita inu. Jedná se o psa s vynikající povahou, která je k dětem asi to nejlepší co můžete najít. Akita má ráda svůj klid, děti miluje a nepotřebuje spoustu aktivit venku. Dokáže se sama zabavit a i když je milý a hravý společník členů domácnosti, dokáže je ubránit před nepřítelem.
Zaujala vás akita a chcete vědět jaká je cena za akita inu štěňata? Naše chovatelská stanice mívá pravidelně štěňata a všechny informace vám sdělíme na vyžádání, a to včetně ceny. Jestli chcete akitu, vyberte si tu naši, chováme nejlepší akity ve střední Evropě.