Nový život v našem domě


Naprostá většina mladých párů touží po životě v rodinném domě. A většina z nich chce novostavbu. Je to logické, protože zatímco u rekonstrukce staršího domu můžete narazit na nepříjemná a cenově náročná překvapení, u stavby nového domu vás nic takového nečeká. Jen musíte sehnat pozemek. Většina lukrativních pozemků je rozprodaná, ale stále můžete sehnat pěkné pozemky za dostupné ceny. Ceny se samozřejmě zvedly, ale pozemky se stále koupit dají.

projekt domu

Pokud už máte pozemek, můžete bydlet ještě letos. Sami si nejspíš klasický dům postavit nestihnete a většina lidí nedokáže postavit dřevostavbu, protože je potřeba mít k dispozici připravené díly. Ani stavba zděného domu není jednoduchá, a trvá mnoho měsíců, než dojde k dokončení. Proto je lepší si nechat dům postavit na klíč. U nás si můžete vybrat z mnoha typových projektů. Každý dům vím postavíme jako dřevostavbu nebo jako zděný dům – záleží na tom, co je vám bližší.

Jedním z našich nejoblíbenějších domů je bungalov Start BV enerdomy.cz. Jde o moderní dům s francouzskými okny, takže z každého pokoje se dostanete na zahradu či na terasu. Je to dům, který je dostatečně velký pro rodin us jedním až dvěma malými dětmi. Pokud byste chtěli namísto https://zpravy.aktualne.cz/zaoralek-narazil-na-sluzebni-zakon-namisto-odvolani-janecka/r~c3856966b7dc11e780320025900fea04/ tří ložnic jen dvě a nebo byste chtěli změnit barvu fasády, je to po dohodě možné. Rádi vám naše projekty upravíme na míru, a pokud by vás žádný z nich nezaujal, nabízíme vám možnost přípravy individuálního projektu.

bílý dům

Pozemek vám sice neseženeme, ale stavební povolení ano. Pokud se bojíte jednání s úřady třeba z důvodu špatných zkušeností, můžeme pro vás vyřídit i povolení. Může to urychlit celou stavbu, takže neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoliv požadavkem. Pomůžeme vám k vašemu vysněnému bydlení. Už letos v létě se můžete stěhovat, proto s výběrem domu nečekejte a vyberte si projekt, který vás oslovil.