Najděte si více času sami na sebe a na vášnivý sex


Moudrý muž by vzkázal svým kamarádům, kteří se potýkají se slabou erekcí, asi toto: „Nestresujte se, užívejte svůj život naplno, stresovým vlivům se cíleně vyhýbejte a zdravě se stravujte. Nenechte se nachytat na švestkách hledáním způsobů, jak koupit Viagru, a raději se zaměřte na adaptogeny, s nimiž si zajistíte opětovnou hormonální rovnováhu.“

chlapec a dívka

Jak jednoduché! Pravidla lásky a moudrosti bývají jednoduchá, ale pro mnoho lidí je obtížné se jimi řídit, a namísto toho podnikají takové nesmysly, jako kdyby je někdo ovládal jako loutky na divadelním jevišti. Kupříkladu si všimněte, kolik zákazníků v supermarketech nakupuje vysloveně nezdravé potraviny, a specializované prodejny se zdravou výživou jim připadají spíše směšné. Anebo kolik času lidé stráví ve městech, v nákupních centrech namísto pobytu v přírodě.

partneři v levanduli

Život není jen o nákupech

Mnoho lidí řeší zásadní problém nedostatek času. To se pak promítá i do sexuality a život se pak mění ve stresující honičku. Máte tohle zapotřebí? Zamyslete se nad svým denním rozvrhem, napište si jej na papír a zjistěte, kolik vysloveně zbytečných a nedůležitých činností by bylo možno zredukovat nebo zcela vypustit. Musíte nutně sledovat denně televizi? Nebylo by lepší akvárium, které vás nebude stresovat a jeho „monitor“ může být stejně velký jako velkoplošná televize. Musíte denně brouzdat Internetem a sledovat dění na sociálních sítích?

Sledováním televize a spíše nadbytečným pohybem na netu můžete každý den ušetřit dobré tři, čtyři hodiny času, a alespoň polovinu z toho věnovat sexu. Nebudete jej muset alespoň šidit, můžete si dovolit dopřát dobrou večeři při svíčkách, romanticky se líbat a hladit po celém těle a využít i erotogenních zón, zejména na chodidlech, v tříslech, ve vlasaté části hlavy a v pupíku, které zvýší vaše vzrušení a zvednou hladinu testosteronu.