Vytvořte ze své dílny útulné prostředí


Také se řadíte mezi domácí kutily, kteří tráví dlouhé hodiny ve své kutilské dílně? Tento životní styl je sice svérázný, ale rozhodně není ojedinělý, je mnoho jednotlivců i rodin, kam se promítá kutilská tradice, přenášená do současnosti již z období socialismu, a navíc tomu výrazně napomáhají i moderní, dobře vybavené hobby markety.

nářadí v dílně

Kutilové ve své tvořivé dílně zhotovují nábytek, bytové doplňky, výrobky určené do exteriéru a různé stavební konstrukce, například altány či pergoly nebo garážová stání. Ušetří tím spoustu finančních prostředků a navíc vyrobí vše podle svých vlastních představ. Jedinou nevýhodou, pokud ji lze za nevýhodu považovat, je časová náročnost a dlouhodobý pobyt v prostředí kutilské dílny. A nyní si představte, jaké to je, když kutil pracuje v suterénu svého domu, kde má všude kolem sebe jen samé nářadí. Není to trochu ubíjející?

skříně v domě

I kutilskou dílnu si lze upravit tak, aby byla prostředím útulným, kde bude radost přebývat. Využijte k tomu vestavěné skříně na míru, vzor Blue shadow https://www.sten-skrine.cz/blueshadow7000, anebo v jiném provedení povrchové úpravy posuvných dveří. Kdo má rád techniku, může dveře polepit fototapetou rychlých vozů, letadel nebo lodí, kdo si libuje v erotice, není problém dveře vyzdobit spoře oděnou dívkou, kdo miluje zvířata či květiny, téma si zvolí samozřejmě podle toho, jaké mu vyhovuje.

Podstatnou výhodou vestaveb v dílně je fakt, že se zhotovují na míru, čímž se důkladně pokryje veškerý úložný prostor dané místnosti. Skříně je možné umístit i do různých nevzhledných výklenků a zakrýt toto místo podle vašich estetických požadavků. Do regálů umístíte nářadí a pomůcky, spojovací a konstrukční materiál, barvy a štětce, zahradní techniku atp. Dílna se stane útulnou místností, kde bude konečně pořádek a přehled, a kde se vám také bude lépe vytvářet své vysněné projekty.